Kontakt z nami

83-240 Lubichowo
Wybudowanie 19

Telefon  570 666 388

Firma Magnetic zajmuje się naprawą, przeglądami oraz konserwacją urządzeń i maszyn przemysłowych.

Wykonujemy:
– uruchamianie maszyn
– pomiary elektryczne 
– usuwanie różnego rodzaju usterek itp.

Naprawy, zarówno planowane, jak i te wynikające z niespodziewanych awarii to bolączka wszystkich gałęzi przemysłu. Szybki i profesjonalnie wykonany remont jest jednak możliwy tylko dzięki połączeniu kilku niezbędnych czynników, takich jak tempo podjęcia działań, właściwy dobór urządzeń i kompetentny zespół specjalistów.

  Nasze usługi obróbki mobilnej w dziedzinie remontów i napraw łączą wszystkie te cechy. Odwrócenie dotychczasowego sposobu postępowania, mianowicie zamiast demontażu i transportu poszczególnych części maszyny do warsztatu, montowanie urządzenia do obróbki bezpośrednio na nich, pozwala nie tylko na widoczne oszczędności czasu i kosztów, ale również na bieżącą kontrolę postępu prac oraz ewentualną weryfikację obranej metody działania.

  Dzięki rozwiązaniom obróbki mobilnej możemy realizować remonty i naprawy w każdej branży. Wszędzie tam, gdzie ważna jest precyzja wykonania i zachowanie dokładności wymiarów przy jednoczesnej redukcji czasu i kosztów działania, właściwym krokiem jest wybór naszych usług.

Copyright © 2020, FastBike. All Rights Reserved.

Design by: DiabloDesign.eu